HiCon.pl

Od dziś twoja FIRMA zagra tak jak Ty chcesz

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Demo block 1
Text of Demo block 1

Demo Block 2:
Text of Demo Block 2

The Title of Demo Slide No. 1

This slide represents, how user can add any number of blocks (divs) to position the content the way desired. E.g. in this slide we have three blocks for different kinds of content. The layout is tableles, styled with css.

Demo block 3
Text of Demo block 3

Demo Block 4:
Text of Demo Block 4

The Title of Demo Slide No. 2

This slide only has the "Read more" link and no "Launch site" link.

Demo block 5
Text of Demo block 5

Demo Block 6:
Text of Demo Block 6

The Title of Demo Slide No. 3

This slide only has the "Launch site" link and no "Read more" link.

Portfolio

Email Drukuj PDF
Spis treści
Portfolio
Components
Languages
Wszystkie strony

Większość z naszych prac są tą prace wykonane na indywidualne zamówienie z unikalną grafiką. Grafika oraz strona jest własnością zamawiającego i obok wersji cyfrowej klient może także dostać wersje na nośniku. Serwisy przez nas wykonywane oparte są w dużej mierze o cmsy z własnymi autorskimi wtyczkami (robionymi na zamówienie). Oczywiście nie zawsze trzeba na nowo wyważac otwarte drzwi, i dlatego w naszych projektach stosujemy różnego rodzaju rozwiązania ogólnie dostępne, przez co nie marnujemy czasu na wynajdywanie koła i możemy tym samym zapewnic szybszy czas realizacjiprojektu. Przykład takie projektu to serwis dla firmy East Hunting Centre Ltd - hunting in poland.


Component - Joomla! Extension Directory Co w trawie piszczy

 Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie.  Dla większości naszych klientów i ich serwisów wytarczające jest ~10 podstron + galeria + kontakt. Podczas projektowania strony dla klienta i mając na uwadze funkcjonalność jaką klient chce osiągnąć nie zawsze jest konieczne stosowanie systemów zarządzania treścią (cms) np. dla prostych (statycznych) typu wizytówka firmy.


Language - Joomla! Extensions Directory Lang Langue

Niektóre strony byly także wykonywane dla naszych sąsiadów z europy i azji. W tych przypadkach korzysystaliśmy z gotowych podesłanych textów, oraz "zaprzęgaliśmy" w wyjątkowych sytuacjach z osoby zajmujące się tlumaczeniem textów.