HiCon.pl

Od dziś twoja FIRMA zagra tak jak Ty chcesz

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Hot Spot Center
  Hot Spot Center
Wiele firm oraz ludzi nie wyobrażają sobie życia bez Internetu. Jest im niezbędny do życia , pracy , zabawy, oraz kontaktu z bliskimi. Hot spoty - bezprzewodowe punkty dostępu do Internetu. Powstają właśnie dla Nich - ludzi nie wyobrażających sobie dnia codziennego ...
Więcej…
Outsorcing IT
Obsluga Informatyczna Firm -OUTSOURCING INFORMATYCZNY - już od 300 zł !!!! W ramach usług outsourcingu oferujemy Państwu kompleksową opiekę nad firmowymi serwerami, komputerami i oprogramowaniem.
Więcej…
Serwis komputerowy
Od dziś twój komputer zagra tak Wy sobie tego życzycie. :) Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z komputerami firmowymi jak i domowymi takimi jak usuwanie wirusów, trojanów czy spyware, re-instalacja Windowsa / Linuxa bez utraty danych
Więcej…
Strony internetowe
PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH juz od 600 zł !!!! Wizytówką każdej firmy jest jej strona internetowa. To, jakie zrobi pierwsze wrażenie, na długo pozostanie w pamięci Państwa klientów.
Więcej…
Reklama
Kreacje reklamowe i banery internetowe flash
Nasza oferta obejmuje kreacje reklamowe: banery internetowe flash, przyciski reklamowe i mailing. Wiemy, jak skutecznie projektować kreacje reklamowe, wykorzystujemy w tym celu wiedzę, wieloletnie doświadczenie i najnowsze technologie. Naszym celem jest ...
Więcej…
Hot Spot Center
Outsorcing IT
Serwis komputerowy
Strony internetowe
Reklama

Reklama

Email Drukuj PDF

Kreacje reklamowe i banery internetowe flash

Nasza oferta obejmuje kreacje reklamowe: banery internetowe flash, przyciski reklamowe i mailing. Wiemy, jak skutecznie projektować kreacje reklamowe, wykorzystujemy w tym celu wiedzę, wieloletnie doświadczenie i najnowsze technologie. Naszym celem jest otrzymanie estetycznej kreacji, która przykuje uwagę użytkowników Internetu i wymusi interakcję w postaci kliknięcia, i tym samym przejście do strony lub produktu.

Realizujemy także systemy mailingowe które pomagają w zachowaniu stałego kontaktu z klientem. Newsletter może na bieżąco informować potencjalnych i stałych klientów o nowej ofercie i produktach utrwalając jednocześnie świadomość marki. Poziom rozbudowania systemu mailingowego jest dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Projektujemy kreacje reklamowe:

  • banery internetowe flash (billboard, doble billboard, billboard rozwijany, skyscraper, box śródtekstowy, triple billboard, tapeta, half page);
  • banery animowane GIF oraz statyczne;
  • systemy mailingowe, newslettery.

Linki sponsorowane AdWords

Oferujemy prowadzenie skutecznych kampanii linków sponsorowanych AdWords, które zaowocują natychmiastowymi rezultatami. Odniesienie sukcesu w Internecie wiąże się z pozyskaniem wartościowych użytkowników, takich właśnie dostarczają kampanie AdWords, ponieważ docierają tylko do określonej grupy zainteresowanej oferowanymi usługami lub produktem.

Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych

Oferujemy optymalizację stron internetowych pod kątem wyszukiwarek (SEO) i pozycjonowanie (SEM) za pomocą zróżnicowanych technik pozycjonowania. W wyniku przemyślanych działań, strona lub portal internetowy znajdzie się w czołowych miejscach wyników wyszukiwania konkretnych słów kluczowych. Gwarantujemy stały monitoring pozycji stron, analizę statystyk i szczegółowe raportowanie o przebiegu i wynikach prowadzonej kampanii:

  • audyt stron pod kątem pozycjonowania;
  • optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek;
  • pozycjonowanie stron internetowych.

Projekt, skład i przygotowanie do druku

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie przygotowania do druku wszelkich publikacji oraz materiałów reklamowych. Bazujemy na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, które gwarantuje otrzymanie efektu zgodnego z Państwa oczekiwaniami.

Projektujemy i składamy: reklamy prasowe, bannery, billboardy, rollupy, ulotki, dodatki prasowe.

Zobacz nasze przykładowe realizacje: materiały drukowane.

Projektowanie logo i identyfikacja wizualna

W naszej ofercie znajdują się także usługi tworzenia kompleksowych systemów identyfikacja wizualna, które wpłyną na korzystne postrzeganie Państwa marki. Oferujemy projektowanie logotypów, papierów firmowych, teczek, kopert, wizytówek.

Zobacz nasze przykładowe realizacje: logotypy.