HiCon.pl

Od dziś twoja FIRMA zagra tak jak Ty chcesz

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Outsorcing IT
Obsluga Informatyczna Firm -OUTSOURCING INFORMATYCZNY - już od 300 zł !!!! W ramach usług outsourcingu oferujemy Państwu kompleksową opiekę nad firmowymi serwerami, komputerami i oprogramowaniem.
Więcej…
Reklama
Kreacje reklamowe i banery internetowe flash
Nasza oferta obejmuje kreacje reklamowe: banery internetowe flash, przyciski reklamowe i mailing. Wiemy, jak skutecznie projektować kreacje reklamowe, wykorzystujemy w tym celu wiedzę, wieloletnie doświadczenie i najnowsze technologie. Naszym celem jest ...
Więcej…
Strony internetowe
PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH juz od 600 zł !!!! Wizytówką każdej firmy jest jej strona internetowa. To, jakie zrobi pierwsze wrażenie, na długo pozostanie w pamięci Państwa klientów.
Więcej…
Serwis komputerowy
Od dziś twój komputer zagra tak Wy sobie tego życzycie. :) Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z komputerami firmowymi jak i domowymi takimi jak usuwanie wirusów, trojanów czy spyware, re-instalacja Windowsa / Linuxa bez utraty danych
Więcej…
Hot Spot Center
  Hot Spot Center
Wiele firm oraz ludzi nie wyobrażają sobie życia bez Internetu. Jest im niezbędny do życia , pracy , zabawy, oraz kontaktu z bliskimi. Hot spoty - bezprzewodowe punkty dostępu do Internetu. Powstają właśnie dla Nich - ludzi nie wyobrażających sobie dnia codziennego ...
Więcej…
Outsorcing IT
Reklama
Strony internetowe
Serwis komputerowy
Hot Spot Center

Reklama

Email Drukuj PDF

Kreacje reklamowe i banery internetowe flash

Nasza oferta obejmuje kreacje reklamowe: banery internetowe flash, przyciski reklamowe i mailing. Wiemy, jak skutecznie projektować kreacje reklamowe, wykorzystujemy w tym celu wiedzę, wieloletnie doświadczenie i najnowsze technologie. Naszym celem jest otrzymanie estetycznej kreacji, która przykuje uwagę użytkowników Internetu i wymusi interakcję w postaci kliknięcia, i tym samym przejście do strony lub produktu.

Realizujemy także systemy mailingowe które pomagają w zachowaniu stałego kontaktu z klientem. Newsletter może na bieżąco informować potencjalnych i stałych klientów o nowej ofercie i produktach utrwalając jednocześnie świadomość marki. Poziom rozbudowania systemu mailingowego jest dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Projektujemy kreacje reklamowe:

  • banery internetowe flash (billboard, doble billboard, billboard rozwijany, skyscraper, box śródtekstowy, triple billboard, tapeta, half page);
  • banery animowane GIF oraz statyczne;
  • systemy mailingowe, newslettery.

Linki sponsorowane AdWords

Oferujemy prowadzenie skutecznych kampanii linków sponsorowanych AdWords, które zaowocują natychmiastowymi rezultatami. Odniesienie sukcesu w Internecie wiąże się z pozyskaniem wartościowych użytkowników, takich właśnie dostarczają kampanie AdWords, ponieważ docierają tylko do określonej grupy zainteresowanej oferowanymi usługami lub produktem.

Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych

Oferujemy optymalizację stron internetowych pod kątem wyszukiwarek (SEO) i pozycjonowanie (SEM) za pomocą zróżnicowanych technik pozycjonowania. W wyniku przemyślanych działań, strona lub portal internetowy znajdzie się w czołowych miejscach wyników wyszukiwania konkretnych słów kluczowych. Gwarantujemy stały monitoring pozycji stron, analizę statystyk i szczegółowe raportowanie o przebiegu i wynikach prowadzonej kampanii:

  • audyt stron pod kątem pozycjonowania;
  • optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek;
  • pozycjonowanie stron internetowych.

Projekt, skład i przygotowanie do druku

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie przygotowania do druku wszelkich publikacji oraz materiałów reklamowych. Bazujemy na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, które gwarantuje otrzymanie efektu zgodnego z Państwa oczekiwaniami.

Projektujemy i składamy: reklamy prasowe, bannery, billboardy, rollupy, ulotki, dodatki prasowe.

Zobacz nasze przykładowe realizacje: materiały drukowane.

Projektowanie logo i identyfikacja wizualna

W naszej ofercie znajdują się także usługi tworzenia kompleksowych systemów identyfikacja wizualna, które wpłyną na korzystne postrzeganie Państwa marki. Oferujemy projektowanie logotypów, papierów firmowych, teczek, kopert, wizytówek.

Zobacz nasze przykładowe realizacje: logotypy.